SV Haslou
Home > Nieuws > Aanmelden nieuwe seizoen

Aanmelden nieuwe seizoen


#

AANMELDEN VOOR HET NIEUWE SEIZOEN


Hopelijk kunnen we de corona-crisis binnenkort volledig achter laten en ons weer richten op een nieuw voetbalseizoen...!

Ons jeugdbestuur is in elk geval al druk bezig met de voorbereidingen. Vanaf maandag 17 augustus starten we de trainingen voor de jeugdteams op. Aangezien we tijdig alle teams en spelers dienen door te geven aan de KNVB (uiterlijk medio juni), willen we ons huiswerk goed doen.

Misschien denkt uw kind erover om te gaan voetballen? Maar u weet niet hoe en waar u dit kenbaar moet maken? Of uw kind wil gewoon een paar keer een vrijblijvende proeftraining volgen om te kijken of voetbal een leuke hobby voor hem/haar is.

Op de website van onze vereniging kunt u altijd een aanmeldingsformulier downloaden en inleveren bij het daarin genoemde adres van onze ledenadministratie.

Indien u vooraf meer praktische vragen heeft (bijvoorbeeld over team, trainer, trainingstijden, kleding) kunt u natuurlijk ook terecht voor duidelijkheid. Bel gerust met onze jeugdvoorzitter Jan Verboort (06-80153665).


Met sportieve groet,
Jeugdafdeling SV Haslou

Share dit nieuwsitem